Rekuperator
O FIRMIE PRODUKTY USŁUGI ZADAJ PYTANIE KONTAKT

KOMPLEKSOWE USŁUGI WENTYLACYJNE

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi wentylacyjne dla domu, biura oraz firmy. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, a także niezbędny sprzęt. Zapewniamy terminowość swoich usług oraz gwarancję na zakupione u nas produkty.

USŁUGI SERWISOWE

Klientom decydującym się na usługi i produkty naszej firmy, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wystarczy się z nami skontaktować, a wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza usunie wszelkie usterki i odpowie na Państwa pytania.

USŁUGI PROJEKTOWE

EKOZEFIR - Łódź zapewnia Państwu usługi projektowe z zastosowaniem naszych niezawodnych produktów. Klientom decydującym się na projekt wraz z realizacją, zapewniamy wysokie rabaty. Wystarczy się z nami skontaktować!

ZAPRASZAMY!
Pompa ciepła to urządzenie, które wymusza przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Ze względu na to, iż przepływ ciepła przebiega w sposób nienaturalny proces ten jest wymuszony przez zewnętrzną energię mechaniczną lub energię cieplną. czytaj więcej...
Wykorzystaj energię skumulowaną w powietrzu. Ciepło odzyskiwane jest z powietrza zewnętrznego nawet przy temperaturze -16C. Urządzenie składa się tylko z dwóch głównych modułów: zewnętrz- nego (pompy ciepła) oraz wewnętrznego (stero- wnika) Dzięki temu instalacja urządzenia jest szybka i prosta. Pompa jest zlokalizowana na zewnątrz budynku, nie zajmuje powierzchni wewnątrz niego.
czytaj więcej...